Diskuse - Armádní literární klub

Armádní literární klub
Oficielní stránky internetového armádního literárního klubu
Přejít na obsah

Diskuse

Podmínky diskuse
Tato diskuse bude sloužit výhradně k výměně názorů, přinášení podnětů a připomínek k činnosti a obsahovému zaměření literárního klubu.
Vkládání příspěvků se bude řídit těmito pravidly:
-  zákaz zveřejňovat příspěvky s hrubým a sprostým obsahem
-  zákaz zveřejňovat příspěvky, ve kterých dochází k vzájemnému napadání členů, ale i funkcionářů VSR
-  zákaz zveřejňovat příspěvky s pomlouvačným obsahem
-  zákaz zveřejňovat příspěvky, které nesouvisí s činností literárního klubu
V takovýchto případech si redakční rada vyhrazuje právo upozornit přispěvatele na závadný obsah a závadné příspěvky mazat. V případě že konkrétní přispěvatel bude i nadále pokračovat v uveřejňování závadných příspěvků, bude mu zrušen přístup do této části stránek. Tato aplikace nyní bude fungovat tak, že dokud nebude příspěvek schválen redakční radou, nebude uveřejněn a bude smazán. Upozorňujeme, že se v žádném případě nejedná o cenzuru. Věcné příspěvky vztahující se k činnosti a diskuse k dokumentům VlK budou uveřejňovány, tak jak je přispěvatel zadá. Toto opatření bude sloužit k zachování věcného a slušného vyjadřování názorů, bez možnosti jakkoli a kohokoliv napadat. Na závěr chceme upozornit, že údaje označené hvězdičkou (*) jako je např. zadání emailové adresy je povinné, bez toho příspěvek neodešlete. Nemusíte se ale obávat jakéhokoliv zneužití této adresy, v diskusi se nezobrazuje a bude sloužit pouze administrátorovi, v případě nutnosti komunikace s přispěvatelem.
Legenda:
Jméno:* je povinný údaj, jedná se o jméno přispěvatele
E-mail:* je povinný údaj, jedná se o email přispěvatele. Nemusíte se ale obávat jakéhokoliv zneužití této adresy, v diskusi se nezobrazuje a bude sloužit pouze administrátorovi, v případě nutnosti komunikace s přispěvatelem.
Internetová stránka: není povinný údaj. Může přispěvatel uvést, pokud vlastní svoji webovou stránku.
Zpráva:* je povinný údaj, zde přispěvatel napíše, nebo vloží svůj příspěvek.
Administrátor stránek: Jiří Russ
Diskusní příspěvky

Bez komentářů
Návrat na obsah